Jesteśmy firmą handlową, znajdujemy się w Płocku woj. mazowieckie od początku istnienia (dokładna lokalizacja biura i magazyny w zakładce Kontakt).

Spółka Hotelmapa Sp. z o.o. istnieje od 2011 roku i rozpoczęła działalność zajmując się handel urządzeń e-kiosków do recepcji hotelowych, importowaliśmy produkty głównie z USA, Chin i Turcji.

Aktualnie spółka zajmuje się dystrybucją na terenie Polski przydomowych elektrowni wiatrowych o mocy od 500W do 5kW. Do naszej oferty dodajemy tylko sprawdzone produkty o wysokiej jakości wykonania i potwierdzone odpowiednimi certyfikatami UE.

W tym momencie w naszej ofercie znajdą Państwo głównie elektrownie wiatrowe i turbiny wiatrowe firmy Altınel Enerji Dış Tic. (marka: Ista Breeze) , które od wielu lat z powodzeniem są stawiane w takich krajach jak:

  • Niemcy
  • Turcja
  • Holandia
  • Finlandia
  • Norwegia

Kupując u nas mają Państwo gwarancje atrakcyjnej ceny oraz legalności produktów. Wszystkie produkty w sklepie są nowe i legalnie sprowadzone oraz zostały od nich opłacone wszystkie należne podatki i opłaty.

W przypadku potrzeby reklamacji pomagamy Państwu w ustaleniach z producentem odnośnie naprawy lub wymiany produktu. Maja Państwo również możliwość zwrotu zamówienia w ciągu 14 dni od zakupu bez żadnych konsekwencji.

Zapraszamy do współpracy!

Galeria zdjęć naszego producenta, firmy Altınel: